Vysvědčení rozdána, prázdniny začínají
Školní rok utekl jako voda a je tu vysvědčení. Pro některé žáky je první, pro deváťáky naopak poslední na základní škole. Všichni si dnes odnesli ocenění svého celoročního snažení, píle i získaných dovedností.
Nyní už nezbývá než popřát všem krásné a pohodové prázdniny plné odpočinku, zážitků a slunečných dnů. Užijte si léto a v září se na vás budeme těšit!