3. kolo Merkurligy 2019 – 2020

2. ročník soutěže má za sebou dvě kola a ve středu 26. 2. od 13,30 hodin se pro všechny přihlášené týmy otevírá možnost získat do ligové tabulky další body. Při minulé neúčasti naposledy vítězných Avengers se v ní týmy přeskupily následovně:

1. místo            Hranolky         3. třída    12 bodů
2. – 4. místo     Šikulové          2. třída       9 bodů
2. – 4. místo     Drtiči               3. třída       9 bodů
2. – 4. místo     Ondrášovka   4.A              9 bodů
5. místo            Avengers         5. třída      7 bodů
6. místo            Stavitelé          4.B             5 bodů
7. místo            Hekři                2. třída      4 bodů

Na to, aby se tabulkou ještě pořádně zamíchalo, je času dost. Třetím kolem se uzavře mechanická část ligy a vstoupíme do elektronické poloviny! Věříme, že se nových výzev nezaleknete a o co nejlepší umístění ještě zabojujete.

Předchozí Školní kolo recitační soutěže
Další Recitační soutěž I. stupeň