ŽÁCI 9. ROČNÍKU MOHOU DO ŠKOLY JIŽ 11. KVĚTNA

ŽÁCI 9. ROČNÍKU MOHOU DO ŠKOLY JIŽ 11. KVĚTNA

O tomto víkendu MŠMT zveřejnilo pravidla, podle nichž může probíhat na základních školách příprava žáků devátých tříd na blížící se přijímací zkoušky na střední školy. Příprava na naší škole bude probíhat denně od 8,00 do 11,40 hodin ve skupinách o nejvýše 15 žácích. Podmínkou účasti žáka je odevzdání zákonným zástupcem podepsaného Čestného prohlášení (ke stažení), vybavení dvěma kusy roušek a sáčkem na jejich uložení a respektování stanovených hygienických pravidel.

Účastníci přípravy na přijímací zkoušky budou automaticky přihlášeni, jsou-li pravidelnými strávníky, rovněž k odběru stravy. V případě, že o stravování nebudete mít zájem, je třeba obědy obvyklým způsobem odhlásit.

V souvislosti s možností osobní účasti Vašeho dítěte na vzdělávání pro účely přípravy na přijímací zkoušky již od 11. 5. 2020 Vás žádáme, abyste svůj zájem o pravidelnou docházku potvrdili nejpozději do 7. 5. 2020 do 13,00 hodin. Za potvrzování zájmu prostřednictvím Bakalářů, popř. e-mailem na jurkulakova@zspatova.cz či telefonicky na čísla 487 833 033 a 739 431 975 předem děkujeme

Petr Jonáš, ředitel školy

Příloha: Čestné prohlášení

Připojené soubory

Předchozí MÁJOVÉ POZDRAVY Z PRVNÍ TŘÍDY
Další ŽÁCI 1. STUPNĚ MOHOU DO ŠKOLY OD 25. KVĚTNA