ADVENTNÍ VÁNOČNÍ DÍLNIČKY

Ve středu 28. 11. 2018 proběhla akce, kterou pořádají vychovatelky školní družiny a školního klubu každoročně pro své žáky a jejich rodiče.
V keramické dílně si rodiče s dětmi vyráběli vánoční svícny, ozdoby a dekorace, např. anděly, zvonečky. Všem se výrobky moc povedly a jejich autoři se už nyní těší na příští týden, kdy je ještě krásně nazdobí.
V prostorách školní družiny se tvořilo z papíru a přírodního materiálu (šišek). Rodiče měli možnost společně se svou ratolestí si vytvořit ČERTÍKA nebo ANDÍLKA.
Příští středu 5. 12. 2018 pokračujeme ve zdobení výrobků v keramické dílně a tvoření Čertů a Andílků ve školní družině. V prostorách u keramické dílny žákovská rada zorganizovala vánoční jarmark
Těšíme se na Vás.

Předchozí Vánoční pečení