Ukončení školního roku a vydání vysvědčení

Ukončení školního roku a vydání vysvědčení

Školní rok 2019 – 2020 bude ukončen v pátek 26. 6. 2020 vydáním vysvědčení. To se uskuteční na školní zahradě pro 1. stupeň od 8 hodin, pro 2. stupeň od 10 hodin. Příchod na místo bude umožněn za použití roušky hlavním vchodem přes budovu. Třídní učitelé pak ve vymezených sektorech zabezpečí setkání s doporučenými rozestupy bez roušek. Školní jídelna ani školní družina v pátek 26. 6. v provozu nebudou. Vzhledem k tomu, že i účast na poslední hodině školního roku je dobrovolná, budou nevydaná vysvědčení připravena k převzetí v kanceláři školy v pondělí 29. 6. a v úterý 30. 6. od 8 do 12 hodin. Na tyto dny jsou vyhlášeny volné dny pro žáky (ředitelské volno). Učebnice budou do konce školního roku odevzdávat pouze žáci opouštějící školu.

Předchozí Přijímací řízení – zápisové lístky - informace
Další Loučili jsme se