Česká Lípa má talenty

Dne 13. 4. 2018 proběhla v Jiráskově divadle v České Lípě veřejná přehlídka talentovaných dětí do 18 let. Akci organizoval spolek VČAS z. s. pod záštitou města Česká Lípa. Přehlídku přišla zhlédnout starostka města Mgr. Romana Žatecká.
Nominovaní žáci a jejich rodiče zaplnili hlediště divadla. Naše reprezentanty přišli podpořit prvňáčci. Ti z první řady nejen tleskali své spolužačce, ale také jí předali květinu. Potlesk samozřejmě patřil i ostatním starším spolužákům, kteří byli nominováni.
Všichni nominovaní obdrželi spousta dárků a zasloužený potlesk publika. Největší odměnou pro všechny bylo překvapení v podobě zpěváka Pavla Calty, který všem přišel zazpívat.

Nominovaní:
Libuše Ševčíková – recitace, Natálie Dvořáková, Jiřina Klímová – zpěv, Walterová Eliška a Rejzek Jan - housle a klavír, Adéla Hadrovská - tanec

Předchozí Pythagoriáda
Další Ekocentrum Brniště