City Cross Run 2017

Dne 30. září 2017 se konal běžecký závod. Poprvé se zúčastnili i žáci základních škol, kteří běželi štafetu 10 x 1600m. Družstvo naší školy ve složení Viktorie Samková, Klára Stratilová, Johana Franková, Kamila Zábranová, Robin Daniel, Petr Janků, Patrik Mrnka, Jan Skopec, muselo hned na začátku řešit nekolegiální přístup svých spolužáků Václava Žáka a Juliána Přenosila, kteří se bez omluvy nedostavili na sraz. Po poradě bylo rozhodnuto. Jeden úsek odběhne František Fidrant a Honza Skopec musí odběhnout úseky dva. Vše naši reprezentanti skvěle zvládli a doběhli na výborném 3. místě. Počáteční chaos se ale nevyhnul i závěrečnému vyhlašování. Na třetím místě byla vyhlášena ZŠ Slovanka. Po protestu pořadatelé slíbili přezkoumání výsledků.
Poděkování patří všem reprezentantům naší školy.

Předchozí Okresní finále v přespolním běhu
Další Naše zpěvačky na Dnu seniorů - 3.10.2017