Naposledy v tomto roce půjdou žáci do školy 18. prosince.

Na 21. a 22. 12. jsme ředitelské volno neplánovali, ale věci se mají jinak. Tento pátek se s dětmi ve škole rozloučíme a popřejeme jim hezké prázdniny. Budeme doufat, že 4. ledna 2021 se nám děti do školy vrátí alespoň podle 4. stupně PES.

Do tohoto konce týdne se budeme učit jako dosud, stejně tak bude v provozu školní jídelna, školní družina i klub.

Budou-li se střídat v prezenční výuce žáci 6. - 8. ročníku, měli bychom se po prázdninách vidět s šesťáky a sedmáky, osmáci by se učili na dálku. Po týdnu se rozvrhem pro distanční výuku budou řídit žáci 6. a 7. tříd, natěšení žáci 8.A a 8.B zasednou do lavic.
Ostatní ročníky (1. – 5. a 9. třídy) by školu navštěvovaly pravidelně, bez střídání.

Protože změny nelze zcela vyloučit, sledujte prosím nejen další informace na tomto webu, ale i Bakaláře.

Děkujeme za dosavadní spolupráci i pochopení. Vážíme si jich.

Přejeme pevné zdraví a těšíme se na návrat normálních časů.

Předchozí Rekord měsíce – PROSINEC
Další Vycházka na Holý vrch