Národní technické muzeum

Národní technické muzeum se stalo cílem školního výletu žáků sedmého a osmého ročníku. Žáci si podle svého zájmu prohlédli instalované expozice. Mohli vybírat ze 14 stálých expozic, které jsou v současné době zpřístupněné –  Architektura, stavitelství a design, Astronomie, Doprava, Fotografický atelier, Hornictví, Hutnictví, Herna Merkur, Chemie kolem nás, Interkamera, Měření času, Tiskařství, Technika v domácnosti, Technika hrou, Televizní studio.
Nové informace mohli získat i na výstavách např. Fenomén Favorit - vývoj jízdních kol značky Favorit od 50. let do současnosti. K vidění je na 60 jízdních kol této značky či 90 let Harley-Davidson Clubu Praha, která připomíná 90. výročí nejstaršího stále fungujícího Harley Davidson klubu na světě a další.

Předchozí Šťastný je člověk, kterého varuje cizí chyba
Další 3boj s Adamem