Nejvánočnější třída roku 2019

Nejvánočnější třída roku 2019 je známa. Hodnotitelé, členové Žákovské samosprávy, se tohoto středečního rána rozeběhli po škole a do svých tabulek poctivě zaznamenali své body. Jednotlivé třídy, vyjma té své, ohodnotili na stupnici od 0 do 10. Vypočítaná průměrná známka pak rozhodla o umístění v tomto ročníku tradiční soutěže.
V tabulce uvádíme třídní kolektivy pouze na medailových pozicích, všichni se totiž snažili, a tak nechceme, aby to těm posledním bylo líto. I kdyby šlo o deváťáky, kteří jsou už nad věcí.

Nejvánočnější třída
Pořadí Třída Průměrná známka
1. místo IV. B 7,80
2. místo IV. A 7,60