Olympiáda trochu jinak

Školní kolo Olympiády v českém jazyce, které se uskutečnilo ve čtvrtek 26. listopadu, se lišilo od předchozích čtyřiceti šesti ročníků. Žáci poprvé v historii neseděli ve škole v lavicích, ale za svými monitory počítačů doma a plnili úkoly interaktivně, soutěž probíhala totiž distančně. Účastníci si museli poradit nejenom s úkoly z českého jazyka, ale také museli prokázat schopnost pracovat s formulářem Google Forms.
O tom, že zadané úlohy z mluvnice a slohu nebyly jednoduché, se přesvědčilo deset soutěžících.

Nejlepšího výsledku dosáhla Zuzana Justýna Samková z IX. třídy, následovaly ji Natálie Košnarová a Natálie Dvořáková, žákyně VIII. B.

Všem účastníkům děkujeme za snahu a Zuzce a Natálii K. budeme držet palce, neboť budou reprezentovat naši školu v okresním kole.

Předchozí Mikuláš s čertem
Další Práce dětí ve školní družině