Přespolní běh - Rasova Hůrka

Vytrvalecký běžecký závod základních a středních škol na lesních cestách v okolí českolipské Hůrky prověřil kondici nejlepších běžců ZŠ Pátova. Vynikajícím čtvrtým místem ve starších žácích se blýskl na tříkilometrové trati Štěpán Kmoch. Před závodem se obával, že se nevejde do desítky. Do té se vešel ještě Jáchym Ehrlich svým sedmým místem. Družstvo starších dívek osmých a devátých třid posílila i šesťanda Agáta Ehrlichová. Posila to byla vydatná. Vešla se do desitky a z našich dívek byla nejlepší. Sofie Studená doběhla jedenáctá.
Dík patří i dalším atletům ze sedmiček i osmiček. Ocenění závodníků proběhne ve škole příští týden.

Výsledky:
Starší žáci ve složení Ličaver (15.), Fedorčák O. ( 19.), Fedorčák Matěj (34.), Mikyna ( 42.), Němec 46.) celkově 5. místo ze 17 škol.
Dívky na trati 1500 m Ehrlichová (7.), Studená (11.), Týna Trang (39.), Kýčková (42.), Vlková (60.) celkově 6. místo z 14 družstev.
Chlapci na trati 3 km celkově 9. místo z 16 družstev.
Indiv. umístění: Kmoch (4.), Ehrlich (17.), Houdek (43.), Mach (78.).

Předchozí Rekord měsíce – ZÁŘÍ
Další 2. A na výstavě hub