PROJEKT MLÉKO DO ŠKOL i do té naší

Vedle projektu Ovoce a zelenina do škol, jehož výhod mohou nově využívat i žáci druhého stupně, se naše škola přihlásila i k akci Mléko do škol. Od září 2017 mají totiž žáci základních a středních škol nárok na neochucené mléčné výrobky zdarma.
Ve čtvrtek 21. 9.  a v pátek 22. 9. 2017 dostali žáci od první do deváté třídy díky snaze Státního zemědělského intervenčního fondu a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy milé přilepšení ke svým svačinkám, neochucené mléko. To je čeká i v další dodávce, v těch následných už by ale mohlo jít i o plátkový sýr, žervé či bílý jogurt.
Věřím, vážení rodiče, že nabídku ovoce, zeleniny a mléčných výrobků pro děti uvítáte, v opačném případně pak sdělíte, že o účast v projektu nemáte z různých důvodů zájem.
Děkuji.
Mgr. Petr Jonáš

Více informací o projektu: https://www.szif.cz/cs/podpora-spotreby-skolniho-mleka

Předchozí Evropský den jazyků - I.stupeň