RECYKLOJÍZDA 2019

Projekt, který organizuje nezisková společnost ECOBAT a který si klade za cíl podpořit třídění a zpětný odběr baterií, zahrnuje kromě propagační cyklistické pouti z Českého Těšína do Ostrova nad Ohří i půlhodinová setkání s obyvateli, zástupci městských úřadů a často také s dětmi ze škol a školek.

V úterý 18. 6. se od 8,30 jedno takové uskutečnilo i na českolipském náměstí T.G. Masaryka. Protože akce našla odezvu i na naší škole, dostali jsme pozvání k účasti i my. Snaha našich žáků, kteří se k chvályhodné myšlence přihlásili, byla oceněna místostarostou města ing. J. Turnhöferem a týmem Recyklojízdy. Poukaz na exkurzi do sběrného dvora firmy Marius Pedersen a množství dárkových předmětů s logem našeho města z jejich rukou převzali členové Žákovské samosprávy. Děkujeme všem, kteří použité baterie neházíte do koše, a doufáme, že třídit odpady budeme i nadále. A nejen ve škole.

Předchozí Vystoupení mažoretek
Další IQ park Liberec