Školní akademie

Nejvýznamnější událostí měsíce května je na naší škole školní akademie. Ta se uskutečnila 17. května v KD Crystal.
Velkou pochvalu zaslouží všichni žáci, kteří se svými učiteli připravili pestrá vystoupení. Nechyběl zpěv, pohádky ani taneční vystoupení. Není nic jednoduchého vystoupit na jeviště a své vystoupení předvést před plným sálem. Poděkování patří i celému organizačnímu týmu.
Dopoledne se konala generální zkouška, aby měly všechny děti možnost zkusit si svůj výstup před diváky a také zhlédnout představení svých spolužáků. Hlavní program odpoledne zahájil ředitel školy Mgr. Petr Jonáš, který přivítal zástupce města paní Alenu Šafránkovou, zástupce Rady rodičů a další hosty. Rodiče ocenili snahu svých potomků dlouhotrvajícím potleskem. Akademie byla zakončena tradičním šerpováním žáků devátého ročníku.

Předchozí Rekord měsíce – KVĚTEN – Sbírání fazolí
Další Českolipská píšťalka 2018