Volby do školské rady se blíží

Volby do Školské rady Základní školy, Česká Lípa, Pátova 406, příspěvkové organizace proběhnou ve čtvrtek 22. 10. 2020 od 14,00 do 17,00 hodin.

Návrhy kandidátů lze ještě podávat v podatelně ZŠ, tj. u vedoucí školní jídelny do 1. 10. 2020 na předepsaném formuláři (k dispozici v podatelně ZŠ + součást dopisu distribuovaného zákonným zástupcům).

Volební místnost: učebna jazyků v přízemí budovy školy
Způsob volby: osobně zakroužkováním nejvýše dvou jmen kandidátů na volebním lístku
Prokázání oprávněnosti k volbě: předložením dokladu totožnosti členovi volební komise, který účast zaznamená v seznamu oprávněných voličů.

Podrobnosti k organizaci voleb vám rádi sdělíme na telefonu 487 833 021 či e-mailu jonas@zspatova.cz.

Děkuji za zájem, který o činnost školské rady projevujete, a těším se na další spolupráci

Petr Jonáš, předseda volební komise

Předchozí Volný den ředitele školy na základě doporučení ministra zdravotnictví
Další DRUHÁCÍ SE UČÍ TROCHU JINAK