Výsledky zápisu k povinné školní docházce na školní rok 2020 – 2021

Výsledky zápisu k povinné školní docházce, který probíhal od 1. do 17. dubna 2020, budou na tomto webu a úřední desce u vstupu do školní budovy zveřejněny nejpozději 30. dubna 2020, a to vyvěšením registračních čísel přijatých žáků.

Bude mezi nimi ve shodě se zveřejněnými kritérii všech 8 přihlášených dětí ze spádového obvodu naší školy, 7 dětí, jejichž sourozenec již na Pátovku chodí, a 9 vylosovaných dětí tzv. mimoobvodových (a bez sourozence na škole). Jejich registrační čísla vytáhla z osudí předsedkyně školské rady paní Jitka Kýhosová 27. 4. 2020 (videozáznam je ke zhlédnutí na školním facebooku).

Vážíme si důvěry, kterou nám rodiče přihlášením svého dítěte na naši školu projevili, a těšíme se na shledání, které se zákonnými zástupci budoucích prvňáčků uspořádáme, hned jak to situace umožní.

Předchozí VELIKONOČNÍ SOUTĚŽ U PRVŇÁČKŮ
Další MÁJOVÉ POZDRAVY Z PRVNÍ TŘÍDY