Začátek školního roku

Nový školní rok zahájíme 1. září od 8 hodin. Na prvňáčky a jejich rodiče budeme čekat na školní zahradě (v případě nepříznivého počasí se přesuneme do tělocvičny), na ostatní se budou těšit jejich třídní učitelé ve třídách. Tam také proběhne samotestování žáků (v rámci screeningové akce, která se bude opakovat ještě 6. a 9. září). To se nebude týkat těch, kteří předloží potvrzení o očkování, prodělané nemoci covid-19 či výsledky testování z certifikované laboratoře. Pro rodiče, kteří chtějí své děti otestovat před začátkem vyučování vlastními testovacími sadami, bude vyhrazen prostor šaten tělocvičny (vstup z Havlíčkovy ulice).

Protože je v platnosti nařízení o ochraně dýchacích cest ve společných prostorách, prosíme zákonné zástupce, aby děti vybavili rouškami. Rodiče by měli vstupovat do školy s respirátory FFP 2, což se týká i těch, kteří budou doprovázet dítě do první třídy.

První den budou vydávány obědy přihlášeným strávníkům od 10 do 11:30 hodin, další dny pak ve stanovených časech po dopoledním vyučování. Provoz ŠD a ŠK bude zahájen v plném rozsahu tj. od 6:30 do 16:30 hodin, od 2. září 2021.
Rozvrhy hodin budou na webu zveřejněny počátkem týdne. Více informací pak pro zákonné zástupce připravujeme na úvodní schůzky ve čtvrtek 2. září od 16 hodin.

Na shledání se spolu se svými kolegy těší

Petr Jonáš, ředitel školy

Předchozí Slavnostní zakončení školního roku