Zahájení školního roku 2022 - 2023

Počasí nám přálo a tak tradiční zahájení školního roku proběhlo dne 1. 9. 2022 na zahradě školy. Dětem a jejich blízkým se představil ředitel školy a také zástupkyně ředitele, třídní učitelky a paní vychovatelky. Hodně úspěchů popřála předsedkyně Školské rady paní Dominika Mertlíková. Nechyběli ani naši žáci, kteří zpestřili slavnostní chvíle recitací a zpěvem. S pozdravem a přáním úspěšného začátku školní docházky zavítal i místostarosta našeho města, pan Ing. Jaroslav Turnhöfer.
Poté se všichni odebrali do tříd. Děti si zvědavě prohlížely své nové působiště a my všichni jim přejeme hezké dny v nových, krásně vyzdobených třídách.

Ve škole jsme přivítali rovněž žáky vyšších ročníků, kteří se ve svých třídách setkali se svými spolužáky a přivítali se se známými, ale v několika případech i novými třídními učitelkami a učiteli.

foto na:

Další Houbařská pohádka