Žákovská samospráva: Další úspěšné zasedání

Dnes se konalo již čtvrté zasedání Žákovské samosprávy on-line. Projednávaly se návrhy, jako jsou třeba založení vlastního školního fotbalového týmu, nové povrchy a nástřiky na školním dvoře, soutěž v deskových hrách a oznámily se každoroční tradiční soutěže O nejvánočnější třídu a o nejhezčí obrázek na školní novoročenku.

Další zasedání se bude konat on-line ve středu 9. 12. 2020, ale tentokrát v celkem netradičním čase, odpoledne od 14:30 hodin.
Lenka Jančarová, tisková mluvčí Žákovské samosprávy

Propozice k soutěži Školní novoročenka 2021

Žáci mohou svou kresbu, malbu či grafiku odevzdat do ředitelny prostřednictvím svých zástupců v samosprávě a ti menší je mohou poslat po paní učitelce.
Termín: 9. prosince 2020 do 10:00 hodin.
Nejlepší práce bude nejen zveřejněna na našem webu a zaslána v podobě novoročenek našim partnerům, ale i oceněna.

Předchozí Zdobení vánočního stromku
Další REKORD MĚSÍCE - LISTOPAD