Změny v organizaci zápisu do 1. třídy

Změny v organizaci zápisu do 1. třídy

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

s ohledem na vyhlášená mimořádná opatření se mění i organizace zápisu do 1. třídy pro školní rok 2020/2021. Zápis proběhne v souladu s Opatřením ministra školství, mládeže a tělovýchovy k organizaci zápisů k povinné školní docházce do základních škol všech zřizovatelů pro školní rok 2020 – 2021 bez osobní přítomnosti dětí ve škole od 1. dubna do 17. dubna 2020.

Při zachování stanovených kritérií pro přijímání žáků budeme přijímat žádosti o přijetí i žádosti o odklad povinné školní docházky prostřednictvím datové schránky, e-mailem s elektronickým podpisem, poštou či výjimečně osobním podáním (ve stanovené úřední hodiny – v pondělí a ve středu vždy od 8 do 11 hodin a od 13 do 16 hodin).

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Váš zájem

Mgr. Petr Jonáš
ředitel školy

Více v přiloženém dokumentu č.j. ZŠP 58-3/2020

Připojené soubory

Předchozí „Pohyb není věda“
Další 1. třída dře poctivě doma