ADVENTNÍ VÁNOČNÍ DÍLNIČKY

Ve středu 27. 11. 2019 proběhla akce, kterou pořádají vychovatelky každý rok pro své žáky a jejich rodiče. Ti tak mají možnost společně se svou ratolestí vytvořit krásné  a originální vánoční dekorace.
V keramické dílně  vyráběli vánoční svícny, ozdoby a další výrobky. Všem se díla moc povedla a jejich autoři se už nyní těší na příští týden, kdy je ještě krásně nazdobí a upraví podle svých představ.
V prostorách školní družiny se také tvořilo. Každý si odnesl domů vánoční ozdobu ve tvaru koule či zvonku,  kterou si ozdobil dle vlastní fantazie.
Příští  týden ve středu 4. 12. 2019 pokračujeme ve zdobení výrobků v keramické dílně a tvoření vánočních ozdob ve školní družině.

Těšíme se na Vás vychovatelky ŠD a ŠK.

Předchozí Čertovské muzeum
Další Zdobení vánočního stromku