Akademie 2019

Ve čtvrtek 16. května 2019 se uskutečnila v sále kulturního domu Crystal školní akademie. Letos s titulem GAME OVER.
Dopoledne proběhla generální zkouška, kde si účinkující poprvé vyzkoušeli pohyb na jevišti, práci s mikrofonem a také mohli zhlédnout představení svých spolužáků.
Hlavní odpolední program zahájila společná píseň všech učinkujících. Poté se slova ujal ředitel školy Mgr. Petr Jonáš, který přivítal starostku města Česká Lípa paní ing. Jitku Volfovou, zástupce Rady rodičů a další hosty. V téměř dvouhodinovém programu děti předvedly svá vystoupení, která si společně se svými učiteli připravily. V podání našich žáků byly k vidění nejrůznější tance, písničky s pohybovým doprovodem, akrobacie, krátké scénky či hudební vystoupení, které všichni přítomní ocenili dlouhotrvajícím potleskem. Závěr této slavnostní události patřil již tradičně šerpování žáků devátého ročníku.

Předchozí Výchovný koncert – 14.5.2019
Další Výlet do Krkonoš