Atletická liga škol 2019 trochu jinak

Dne 30. 4. 2019 se na Městském stadionu u Ploučnice uskutečnila oblíbená LIGA ŠKOL. V letošním roce soutěž mezi školami proběhla pouze v jednom dni. Disciplíny, ve kterých děti prokázaly své dovednosti byly: běh na 60 m, hod míčkem a vrh koulí, běh na 600 a 800 m.
Všichni atletičtí nadšenci v barvách naší školy podali skvělé výkony a zajistili tak krásné 3. místo mezi zúčastněnými základními školami. Velmi dobře si vedli i jednotlivci. Mezi top 3 nejlepšími se umístila Anna Ševčíková.
V čase mezi jednotlivými sportovními disciplínami si děti mohly nechat pomalovat obličej krásnými motivy. Sportovní odpoledne završil ohňostroj.
Všem žákům, kteří přišli soutěžit patří velký dík za reprezentaci školy.

Předchozí Rekord měsíce – DUBEN – Let na koštěti
Další Památník Terezín