BURZA ŠKOL QUO VADIS 2017

Blíží se doba, kdy každý deváťák si musí vybrat střední školu nebo učební obor. K tomu slouží dny otevřených dveří na jednotlivých školách nebo burzy škol. V České Lípě se Burza škol uskutečnila 7. listopadu 2017 v kulturním domě Crystal od 10:00 do 18:00 hodin.
Účel takový burzy škol je prostý. Zástupci škol ať studenti či pedagogové zájemcům o studium sdělují vše o škole, takže se dozvíte zajímavosti nejen od pedagogů, ale také od samotných studentů. Například u stánků s učebním oborem se můžete setkat se zaměstnanci. Získáte i mnoho propagačních materiálů, které si můžete doma v klidu prostudovat.  Na Burzu můžete přijít také i s rodiči.

Tato akce mi přijde jako velmi dobrý nápad pro žáky, kteří nejsou ještě úplně rozhodnuti, kde by chtěli studovat.

Jakub Klička, 9. třída

Předchozí Den vzniku samostatného československého státu
Další Pátováci na krajském kole Logické olympiády