Českolipský pedagog 2018

Již tradičně starostka města Mgr. Romana Žatecká udělila ocenění některým českolipským pedagogům. Osmnáct jich bylo nominováno svými školami, školskou komisí a městem. Ocenění bylo rozděleno do tří kategorií: za dlouholeté zásluhy a přínos pro vzdělání a výchovu dětí, za inovativní přístup ke vzdělávání a výchově dětí a za zajímavý počin v oblasti vzdělávání a výchovy dětí.
Ocenění z rukou starostky města převzala za dlouholeté zásluhy také naše milá, bývalá kolegyně Mgr. Kristina le Breux. Profesní kariéru uzavřela již v roce 2015, ale i poté ochotně zastupovala dlouhodobě nemocné kolegyně na škole. Svůj volný čas věnuje dětem i nyní. Každý čtvrtek jim chodí předčítat do Městské knihovny v České Lípě. Jako dobrovolnice však navštěvuje také Domov pro seniory Lada, kde si s nemocnými pacienty upoutanými na lůžku nejenom povídá, ale také jim předčítá a dělí se s nimi o svou velkou lásku k literatuře. Paní Kristině gratulujeme a přejeme jí hodně zdraví a elánu do dalších let.

Předchozí Velikonoční ŠPLHOUN
Další Zápis do 1. třídy