Informace o testování COVID 19 uchazečů o střední vzdělávání

• žáci 5.A třídy budou testováni ve čtvrtek ráno společně se svou třídou, obdrží potvrzení

• žáci 5.B třídy (v týdnu 26.4. – 30.4.2021 mají distanční výuku)

Testování žáků, kteří využijí možnost školního testování, proběhne ve čtvrtek 29.4.2021.

Sraz žáků v 8:15 hodin před hlavním vchodem do školy, pracovník školy žáky odvede do video učebny, kde proběhne testování. Žáci obdrží potvrzení o výsledku testu a samostatně odejdou domů, kde se připojí k distanční výuce.

• žáci 9. třídy (v týdnu 26.4. – 30.4.2021 mají distanční výuku)

Sraz žáků v 8:30 hodin před hlavním vchodem do školy, pracovník školy žáky odvede do 9. třídy, kde proběhne testování. Žáci obdrží potvrzení o výsledku testu a samostatně odejdou domů, kde se připojí k distanční výuce.

V případě dotazů volejte 734 254 840, Mgr. Lenka Rychterová

Předchozí Informace o úpravě podmínek přijímacího řízení na střední školy
Další Rekord měsíce - DUBEN