Lyžařský výcvikový kurz 2018

Žáci naší školy ze sedmého a osmého ročníku společně se studenty průmyslové školy vyrazili na "Lyžařský výcvikový kurz“. Od 19. do 24. února se našim domovem stala horská chata Ludmila v Bedřichově v Jizerských horách. Tak mohlo začít naše každodenní lyžování. Pro některé žáky to nebylo vůbec jednoduché, ale všichni jsme odjížděli s pocitem velkého úspěchu. V rámci odpočinku od lyží jsme se vydali na výlet na rozhlednu "Královka." Cesta byla zasněžená, a tak při zpáteční cestě dolů nechyběla super "Olympiáda" ve sjezdu na čemkoli. Moc prostředků nebylo tak si dovede představit, jak to dopadlo.
Moc jsme si to užili a odvezli si z lyžařského kurzu mnoho zážitků.
Poděkování patří Mgr. Janu Kosťunovi, Mgr. Andree Třešňákové, paní Lence Melichnové, kteří pro nás tuto akci uspořádali.
                                                                                                                   Za žáky Bára Čermáková 8. ročník

Další Tak nám to začalo