Pozvánka na setkání s odborníkem

Vážení a milí rodiče,
přijměte naše pozvání na besedu, která je součástí bloku seminářů, jež jsme připravili pro rodiče našich žáků v rámci projektu OP VVV „Šablony“.
Dne 20.3.2018 v 16:00 h se uskuteční v prostorách naší školy (učebna VIII. třídy) beseda s názvem VYKROČ PRAVOU!

Motto: „Nové výzvy, radosti a starosti při přechodu ze základní na střední školu“.
Seminář je určen rodičům našich vycházejících žáků z 9. ročníků a rodičům žáků 8. ročníků.

Osnova semináře vychází z nejčastějších úskalí a výzev, které tato změna vašim dětem určitě přinese:
-        Příležitosti a možná úskalí během adaptace v novém kolektivu.
-        Jak se umím učit? Jsem vybaven těmi správnými mechanismy vlastního učení?
-        Svobody a odpovědnosti středoškoláka aneb Na cestě k dospělosti.
-        Nejčastější nenaplněná očekáváními související s přechodem na SŠ

Budeme pro nás potěšením se s Vámi setkat na semináři, který by měl usnadnit Vašim dětem přechod ze základní školy na střední školu.

Lektorem semináře bude pan Zdeněk Novotný ze společnosti Souběh s.r.o.

Předchozí Zimní olympiáda I. stupně
Další Lyžařský výcvikový kurz 2018