Měsíční putovní  po Zoo v ŠD - měsíc červen

Měsíční putovní po Zoo v ŠD - měsíc červen

Získáním posledního klíče jsme dokončili naše celoroční putování po ZOO. V červnu na nás čekala želva, zvíře pohybující se ve vodě i na souši. Vyhledali jsme si mnoho zajímavých informací. Želvy jsme také vyráběli. Moc nás to bavilo.
Dneska jsme si povídali o všech zvířatech, která jsme za tento školní rok vyráběli a hlavně získávali mnoho nových informací. A odměna za celoroční práci? Medaile se zvířátkem z putování, diplom a časopis o zvířatech. Samozřejmě nechyběla sladkost. Největší odměnou však byla návštěva ZOO v Děčíně se zajímavým programem.
Naše putování bude pokračovat příští školní rok. A kdo bude jako první? Nechte se překvapit.

Předchozí Rekord ŠD a ŠK - měsíc ČERVEN
Další Po stopách K. H. Máchy