Mikuláš 2021 na Pátovce

Dne 3.12. se na naší škole uskuteční Mikuláš. Letos si to vzali na starost žáci třídy 9.B, kteří budou chodit od první do čtvrté hodiny po třídách a rozdávat sladkosti.

Ještě do poslední chvíle nebylo jasné, jestli se Mikuláš na naší škole vůbec uskuteční, a to hlavně kvůli epidemické situaci, která se nevyvíjí moc dobře. Nakonec jsme se dozvěděli, že Mikuláš přeci jen bude, což jsme hlavně my žáci 9. třídy ocenili, jelikož se na to těšíme. Chodit budeme ve skupince (andělé, čerti, Mikuláš) hned od rána od 8:00 do přibližně čtvrté vyučovací hodiny. Děti hlavně v nižších ročnících poprosíme, aby zazpívali písničku, vyfotíme se a poté rozdáme sladkosti. Letos je akce kvůli covidové situaci trochu omezenější, a to se podepíše hlavně na minimálním kontaktu s dětmi a nošení respirátorů po celou dobu. Doufáme, že si Mikuláše užijete jak vy, tak i my. Těšíme se na vás!

Ela Kořenová, IX. B

Předchozí Stromečky pro městskou knihovnu