Poslední výlet školního roku

Poslední výlet školního roku

Žáci 7., 8. a 9. ročníku dnes absolvovali poslední výlet tohoto školního roku. Pro deváťáky byl navíc výjimečný tím, že šlo o jejich poslední společný výlet na naší škole.
Naše cesta vedla do Prahy, kde jsme navštívili Strahovský klášter, malebnou čtvrť Nový Svět a Hradčanské náměstí. Během dvouhodinové komentované prohlídky jsme se od paní průvodkyně dozvěděli mnoho zajímavých informací o historii i současnosti těchto významných míst. Soustředění nám sice občas ztěžovalo slunečné a velmi teplé počasí, přesto jsme si prohlídku všichni užili.
Z Pražského hradu jsme pokračovali Nerudovou ulicí ke Karlovu mostu a dále Karlovou ulicí až k dalšímu cíli naší cesty – obchodnímu centru Palladium. Klimatizované prostředí jsme po dlouhé procházce v horkém počasí opravdu ocenili.
Poté už nás čekala jen cesta domů a příjemné zakončení posledního společného výletu tohoto školního roku.

Předchozí Prvňáčci se učili bezpečnosti s policistou