POZVÁNKA

Před vysvědčením a po něm
Tematické setkání s odborníkem 2
V rámci projektu OP VVV „Šablony I“ jsme pro zákonné zástupce našich žáků připravili setkání s psychologem PhDr. Václavem Mertinem (Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze) s názvem Před vysvědčením a po něm. Uskuteční se ve čtvrtek 14. 6. 2018 v 16:00 h v prostorách učebny VIII. třídy (3.NP).
Vysvědčení se blíží a možná mnohé z nás nepotěší. Je potřeba se zlobit a zamýšlet nad tresty, anebo hledat cesty k tomu, aby naše dítě bylo napříště úspěšnější? A může mu k tomu pomoci čtení? Jsme si vědomi své rodičovské úlohy? Tyto, ale i mnohé další otázky si můžete pokládat spolu s autorem řady publikací a známým odborníkem s bohatými zkušenostmi v oblasti diagnostiky inteligence i specifických poruch učení a chování.

Seminář je určen zákonným zástupcům našich žáků, vítáni jsou i zájemci z řad pedagogů školy. Prostor dostanou i dotazy účastníků.

Předchozí Třeťáci na Sněžce
Další Z DENÍKU ŽÁKŮ 4.A + 4.B