Z DENÍKU ŽÁKŮ 4.A + 4.B

Přijeli jsme na školu v přírodě do Doubice a těšili jsme se na týden bez rodičů. Po krátkém učení mučení jsme si vyráběli námořnická trička a potom jsme se vyřádili v bazénu. Děkujeme učitelkám, že nás sem vzali. Byl to opravdu krásný den! Co nás čeká zítra?

Dnešek (úterý) jsme si užili. Dopoledne jsme vyrazili do NP České Švýcarsko do soutěsek. Moc se nám líbilo na lodičkách, i když paní učitelka se bála, když se loď rozhoupala. Po návratu jsme zasyčeli v bazénu a večer nás čekaly štafetové závody. Strašně jsme se snažili a bylo to děsně vyrovnané. Byl to den jako stvořený pro super školu v přírodě.

Dnes (středa) jsme se výborně bavili, prošli jsme testem námořnických dovedností a volili největší siláky v přetahováním o švihadlo. Řádili jsme i v bazénu a na dětském a fotbalovém hřišti. Byl to úžasný den - jako vždycky!

Tak je čtvrtek, zítra frčíme domů. Dnes jsme šli na dlouhý výlet na Tokáň. Na cestě zpět nás čekalo překvápko- jeli jsme až do penzionu na koloběžkách. Bylo to opravdu super. Všichni to zvládli. Odpoledne koupačka v bazénu a večer vyrábění námořnických obrázků, které si vezeme domů na památku. Ani se nám nechce. Moc jsme si to všechno užili.

Předchozí POZVÁNKA
Další Sportovní den, 5. - 9. ročník