Recitační soutěž I. stupeň

Školního kola v recitaci se zúčastnilo 35 dětí z celého prvního stupně. Společně jsme se zaposlouchali do hezkých a zajímavých básniček, které se děti k této příležitosti naučily krásně recitovat.
Soutěžící byli rozděleni do tří kategorií - 1. kategorii tvořili recitátoři z první třídy, 2. kategorie žáci druhých a třetích tříd a ve 3. kategorii soutěžily děti ze čtvrtých a pátých tříd. Strávili jsme spolu zajímavé odpoledne, vítězové si odnesli diplomy a odměny a už teď se opět těšíme na další ročník.
Vítězům gratulujeme a všem účastníkům děkujeme za zábavné odpoledne.

Výsledky:
1. kategorie
1. místo: Anna Pocarová
2. místo: Frída Nárovcová                                                                                                                                      3. místo: Šmídová Eliška
čestné místo: Viktor Nepraš

2. kategorie
1. místo: Libuše Ševčíková
2. místo: Amálie Novotná
3. místo: Jan Houdek
čestné místo: Adriana Hendrychová

3. kategorie
1. místo: Nicol Srbková
2. místo: Anna Ševčíková
3. místo: Sára Šustrová
čestné místo: Bára Medunová

Žáci, kteří se umístili na 1. a 2. místě, postupují do okresního kola, jež se uskuteční 21. 3. 2019 v ZŠ náměstí Míru v Novém Boru.

Předchozí Školní kolo recitační soutěže
Další Beseda s pracovníky Mediační a probační služby