Rozjeď to aneb Merkurliga 2019 po třech kolech

Před závěrečným kolem se o první místo dělily týmy Topinek z 5.B a Nutelláci na záda jim pak dýchali z druhé a třetí příčky Dragons a. Zle si nevedli ani prvňáci z týmu Pat a Mat.
Druhé kolo postavilo před pět družstev (po prvním kole poslední 5.A nedorazila) úkol v podobě sestrojení modelu letadla a ani tentokrát se nikomu nepodařilo sestavit ho v hodinovém limitu. Došlo tedy na nastavení. Jako první nahlásili v čase 1hodina 3 minuty a 30 sekund konec práce Nutelláci, o zisku bodů na dalších pozicích poté rozhodla míra rozestavěnosti letadel ostatních. Na pomyslném žebříčku se v tomto kole za sebou srovnali Nutelláci, Stavitelé z 3.B, Topinky z 5.B, Dragons a Pat & Mat. Před závěrečným, elektrickým, kolem má ligová tabulka tuto podobu:

1. Nutelláci, 12 bodů
2. Topinky z 5.B, 11 bodů
3. – 4. Dragons a Pat a Mat, 8 bodů
5. Stavitelé z 3. B, 5 bodů
6. 5.A, 0 bodů

Závěrečné kolo je naplánováno na středu 5. června od 13:30. Podaří se nám roztočit elektromotor a uvést do pohybu jednoduchý mechanismus?

Předchozí Sportovní dny
Další 3boj s Adamem