Sazka Olympijský diplom

Letošní školní rok se žáci 5. až 9. ročníku zapojili do projektu Olympijský víceboj. Po celý rok v tělesné výchově postupně plnili disciplíny Olympijského diplomu. Ty shrnují pohybové schopnosti a dovednosti, následně pohybové předpoklady žáků. Víceboj se skládal z těchto disciplín – běh na 500 m (1. stupeň)/ Zátopkův běh na 1000 m (2.stupeň), postoj na čápa, hluboký předklon, zkrácené sed-lehy, sprint 60 m, T-běh, hod basketbalovým míčem a skok z místa (1. stupeň)/trojskok snožmo z místa (2. stupeň). Každý, kdo pilně chodil do hodin tělesné výchovy a plnil všechny disciplíny, obdržel vlastní Olympijský diplom. Zde žáci naleznou shrnutí svých výkonu a také sporty, pro které mají předpoklady. Na webových stránkách olympijskyviceboj.cz najdou podrobnější výpis svých výsledků.
Čím více se nás zapojí, tím větší je šance vyhrát setkání s Olympionikem nebo jiné hodnotné ceny pro školu.
Děkujeme za snahu všech žáků a těšíme se na jejich výkony v novém školním roce!

Předchozí Hasík ve druhé třídě
Další Zahradní slavnost 2019