Zahradní slavnost 2019

Poslední týden školního roku proběhla tradiční Zahradní slavnost. Dopoledne přivítal žáky v tělocvičně ředitel školy Mgr. Petr Jonáš. Program zahájily gymnastickým vystoupením žákyně čtvrtého a pátého ročníku. Pak už následovalo vyhlášení nejúspěšnějších žáků ve vědomostních soutěžích. Medaile si odnesli ti nejlepší ze sportovního dne a poháry nejšikovnější v dovednostních soutěžích Rekordu školní družiny a školního klubu. Oceněni byli i vítězové Merkurligy 2019, soutěž třídních týmů mladých konstruktérů z I. stupně.
V parném odpoledni slavnost pokračovala na školní zahradě. Všechny přítomné přivítal ředitel školy Mgr. Petr Jonáš. Program zahájila básní žákyně druhé třídy Libuška Ševčíková, která je vítězkou okresního kola recitační soutěže v Novém Boru. Další blok programu uvedl hrou na trubku žák čtvrté třídy - Jonáš Petr Nárovec. Třídní učitelé prvního až devátého ročníku udělili Výroční cenu nejlepšímu žáku třídy. Předsedkyně Rady rodičů paní Jitka Kýhosová poděkovala nejenom pedagogům, ale také  správním zaměstnancům naší školy.
Poděkování patří rodičům, a to nejenom za hojnou účast, ale i za tradiční kulinářské výrobky. Také paní Janě Prokešové, která na školní zahradu přivezla koně a poníka, na kterých se mohly děti projet.
Hudební doprovod zajistil Filip Rejzek, bývalý žák naší školy.

foto na:
https://patovka.rajce.idnes.cz/Zahradni_slavnost_2019%2C_25._6.

Předchozí Sazka Olympijský diplom
Další Sázení pamětní růže