The Beatles

Na naši školu 19. března zavítalo hudební představení o zřejmě nejznámější hudební skupině The Beatles. Mluvené slovo se zde prolínalo s hudebními covery jejich nejznámějších písní.
Anglická kapela, která od roku 1962 nehrála jinak než v sestavě Johna Lennona, Paula McCarteyho, George Harrisona a Ringa Starra udělala poprask nejen v Anglii, ale i po celém světě. Začátky stejně jako u každé jiné kapely nebyly vůbec jednoduché, ale s jejich velmi schopným manažerem Brianem Epsteinem prorazili, co nejdříve to asi šlo. Neproslavili se ale jen v hudbě. Mají na triku i pár filmografických děl, ve kterých hrají hlavní role. Ve filmech nechybí jejich písně, které jsou později vydané jako album se stejnojmenným názvem filmu.

Toto všechno jsme se jakožto druhý stupeň dozvěděli v první části vyprávění o již už zmíněné kapele. Příště bychom si měli vyslechnout, že jako každá hudební skupina tak i The Beatles prožili své špatné časy.

Předchozí Beseda s pracovníky Mediační a probační služby
Další Rekord ŠD a ŠK