Tornův mlýn, V. A

Na škole v přírodě jsme byli v Tornově mlýně.
Naše dny začínaly tím, že jsme vstali a šli na rozcvičku. Často jsme měli soutěže a výlety, trávili jsme hodně času na čerstvém vzduchu.  Nejdříve jsme prošli okolí, abychom zjistili trasu. Učili jsme se hlavně po snídani. Byli jsme u jezera Chmelař, kde jsme si mohli namočit nohy, voda byla teplá. Další den jsme byli na Kozí farmě, kde nám paní vyprávěla zajímavosti o kozách a ovcích. Navštívili jsme Úštěk, tam napsali dopisy. Hráli jsme pětiboj a orientační běh. Další den jsme měli olympiádu. Večer nás čekalo překvapení od paní učitelky a paní vychovatelky, všichni byli nadšení. Předposlední den jsme měli celodenní výlet do Litoměřic, kde jsme měli prohlídku v podzemí. Před prohlídkou jsme šli na vyhlídkovou věž Kalich. Po vyhlídce jsme měli rozchod na náměstí a mohli jsme si koupit, co jsme chtěli. Poslední den jsme začali balit se slzami v očích, že tento zážitek končí. Čas běží dál a my s ním. Je to smutné, ale nezmění to, co jsme si tu užili.
My, děti chceme poděkovat paním učitelkám za to, že s námi trávily čas. Máme Vás moc rádi.
                                                                                                                                         Nella, Kačka, Magda, Eliška, Anička

Předchozí Tematické setkání s odborníkem 2 - Před vysvědčením a po něm