Vítězství na matematické olympiádě

Ve středu 24. 1. 2018 proběhlo v gymnáziu Česká Lípa okresní kolo matematické olympiády pro 5. ročníky. Na tuto soutěž se od září připravovala pětice výborných matematiků z 5.B, která v okresním kole reprezentovala naši školu.
Ze 46 účastníků olympiády z Českolipska získal 1. místo žák 5.B naší školy – LUKÁŠ KRYŠTOF FEDORKO, 6. - 7. místo obhájila NATÁLIE DVOŘÁKOVÁ, 8. - 14. místo získal LUKÁŠ DVOŘÁK, 26. místo ANNA ASTALOŠOVÁ a 43. místo LUCIE SKRUŽNÁ.

Všem olympionikům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a vítězi okresního kola ze srdce gratulujeme.
                                                                                                                                                               Mgr. Lenka Rychterová

Předchozí Osmáci a první pomoc