Výsledky zápisu k plnění povinné školní docházky pro školní rok 2023 – 2024

Žádost o přijetí do první třídy podalo na naši školu celkem 37 zákonných zástupců předškoláků. Z nich pak celkem 7 projevilo zájem o odklad povinné školní docházky.
A protože tři žádosti zákonní zástupci stáhli, budeme moci do první třídy přijmout všech 27 žáků, jejichž rodiče o to projevili zájem. Stejně tak uspokojíme i zájem všech žadatelů o zájmové vzdělávání v naší školní družině.
Výsledky zápisu jsou zveřejněny formou seznamu s uvedením registračních čísel přidělených uchazečům na začátku zápisu.

Za zájem o naši školu všem, kteří jste k zápisu se svými dětmi přišli, upřímně děkujeme. Vaší důvěry si vážíme a těšíme se na viděnou již při úvodní schůzce, kterou plánujeme na úterý 16. května 2023 od 16 hodin.

Mgr. Petr Jonáš, ředitel školy

Připojené soubory

Předchozí Zápis k povinné školní docházce
Další Den Země - vyhodnocení