Workshop osmáků ve Festoolu

Ve středu 12.6.2019 navštívili žáci 8. ročníku společnost Festool s.r.o., kde se zúčastnili celodenního workshopu. Žáci se seznámili s historií firmy i se současnými výrobky, prohlédli si muzeum firmy. Bylo jim vysvětleno, které zaměstnanecké pozice jsou ve společnosti obsazovány a jakou střední školu je třeba vystudovat. Ve školicím centru společnosti si mohli prakticky vyzkoušet zručnost, plnili různé úkoly a vyzkoušeli si pracovat na strojích cvičné linky. Na závěr je čekalo drobné občerstvení a soutěžní kvíz o ceny.
Akce byla organizována v rámci předmětu volba povolání, při kterém se žáci budou v příštím školním roce orientovat na trhu práce a zvolí si studium na budoucí střední škole.
Děkujeme společnosti Festool s.r.o. za umožnění návštěvy firmy.

Předchozí Zájezd do Vídně
Další PÁŤÁCI V PŘÍRODĚ