Návrat žáků 2. stupně

Po žácích 9. ročníku, kteří se připravují na přijímací zkoušky, a dětech z 1. stupně se budou moci do školy vrátit i žáci 2. stupně, a to od 8. června 2020. Podle dnes doručených pokynů MŠMT bude účast dětí dobrovolná a možná v nejvýše patnáctičlenných skupinách. Byť bude třeba zachovávat známá bezpečností opatření, ke střídání pedagogů docházet může.
Vzhledem k prostorovým a organizačním možnostem školy nepůjde o docházku každodenní. V těchto chvílích připravujeme rozpis možné účasti žáků tak, aby se viděli zejména se svými třídními učiteli i vyučujícími hlavních předmětů. Zároveň bychom dětem chtěli nabídnout i možnost stravování.

Sledujte prosím tento web i zprávy v Bakalářích, v následujících dnech přinesou podrobné informace.

Za dosavadní spolupráci i pochopení děkujeme.

Předchozí OTEVŘENÍ ŠKOLY pro žáky 1. stupně od 25. 5. 2020
Další Organizace školní docházky pro žáky 2.stupně od 8.6.2020