Projekt HEUREKA, Náchod

V pátek 4. 10. 2019 pro nás škola skončila již v polovině čtvrté vyučovací hodiny. Po obědě jsme se vydali na cestu až do Náchoda. Tam jsme se nejprve ubytovali a pak hurá do školního divadelního sálu. Zde jsme dostali informace o programu na celý víkend.
Ještě v pátek jsme navštívili dílnu Multivibrátor, ve které jsme poprvé pájeli. V sobotu na nás čekaly projekty: Pokusy v kuchyni, Máme rádi slunce  a Dušení tekutým dusíkem. Tady jsme ochutnali piškot ponořený do dusíku, který měl teplotu -200 °C. V neděli to byly projekty Výroba loděk a Lomy světla.
Vše bylo velmi zajímavé a přineslo nám mnoho nových poznatků.
Adam Krška a Vít Rachač, VII. A

Předchozí Národní divadlo uvádí operu Sergeje Prokofjeva “Láska ke třem pomerančům“
Další Je rodina samozřejmost nebo vzácnost?