Zahradní slavnost

Tradice se mají dodržovat a tak 29. června se konala na školní zahradě naše Zahradní slavnost.
Dopoledne přivítal žáky ředitel školy Mgr. Petr Jonáš. Proběhlo vyhlašování výsledků sportovního dne. Medaile si odnesli ti nejlepší v jednotlivých kategoriích ve čtyřboji. Pak už následovalo vyhlášení nejúspěšnějších žáků ve vědomostních soutěžích. Poháry si odnesli ti nejšikovnější v dovednostních soutěžích Rekordu školní družiny a školního klubu. Zazpívaly žákyně čtvrté třídy a taneční číslo předvedly žákyně sedmého a osmého ročníku.
Slavnost pokračovala v parném odpoledni. Mgr. Petr Jonáš přivítal všechny přítomné. K nim patřili rodiče a také naši současní či bývalí žáci. Byli jsme rádi, že pozvání přijala starostka města Česká Lípa paní ing. Jitka Volfová a místostarosta města Česká Lípa pan Jakub Mencl. Hudebním vystoupením žákyň čtvrté třídy Dary Bargerové a Laury Dobiášové slavnost pokračovala. Třídní učitelé prvního až devátého ročníku udělili Výroční cenu nejlepšímu žáku třídy. Žákyně sedmé a osmé třídy i odpoledne předvedly své taneční vystoupení. Tuto část zakončily Barbora Blažková a Anežka Čubiňáková zpěvem a hrou na pozoun.
Tradice pokračovaly sázením růží obou devátých tříd.
Děti mohly v průběhu slavnosti využít možnost projet se na koni či ponících. Poděkování patří paní Janě Prokešové, která dětem tuto akci zajistila.
Celý den provázela slavností žákyně IX. A  Anička Ličaverová a hudební doprovod zajistil Jan Rejzek.

foto na:

Předchozí CELOROČNÍ PUTOVÁNÍ S VEČERNÍČKEM